7/24 ACİL SERVİS NUMARAMIZ +90532 453 10 76

7/24 ACİL SERVİS NUMARAMIZ +90 532 453 1076

Ümraniye Isı Kombi Servis olarak; 1991'den beri ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri üzerinde profesyonel olarak çalışmaktayız.

Petek temizliği, bakımı ile birlikte kombi cihazlarınızın tamir, bakım, servis ve onarım hizmetlerinde kaliteli, uygun fiyatlı ve kusursuz bir işçilikle siz değerli müşterilerimize sunmanın hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kombi markanız fark etmez bizler kombi servisi olarak, tüm kombi markalarına ve İstanbul’un Anadolu yakasında bir çok semtlerine kombi servisi hizmetini hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak vermekteyiz. Kombi servis hizmetimizin tüm aşamaları; yani işçiliğimiz ve kullandığımız tüm parçalar garantili olup, konusunda uzman ve yıllardır bu sektörde deneyim ve tecrübe kazanmış servis elemanlarımızca verilmektedir.

1991'den beri İstanbul Anadolu yakası kombi servisi olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde bir çok kombi kullanıcısının tercihi olan firmamız kalite ve hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Servisi veya bakım esnasında kombi parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda muhakkak orijinal kombi parçası kullanılır ve değişen parça müşteriye teslim edilir.
Kombi içerisinde değişimi yapılan parçalar olduğu takdirde değişen parça’nın 1 yıl garantisi mevcuttur. Bu durum fatura ve servis formu ile kayıt altına alınır.

1991'den beri Kaliteden ödün vermeyen KOMBİ SERVİSİ hizmetimizi almak için lütfen +90 532 453 1076 numaralı telefonumuzdan bizlere herzaman ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet için lütfen fiyat alınız.

1991'den beri bu güne kadar kombi servisi, bakımı veya petek temizliği işlemlerinde Ümraniye Isı Kombi Servis'ini tercih eden ve yakınlarına tavsiye eden binlerce mutlu müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Image
Image
Image