7/24 ACİL SERVİS NUMARAMIZ +90532 453 10 76

7/24 ACİL SERVİS NUMARAMIZ +90 532 453 1076

Baymak - Vaillant - MAKTEK - Demirdöküm - Bosch - Hotpoint Ariston - Buderus - ECA - Termodinamik - Viessmann - Alarko - Arçelik - Airfel - Protherm - Warmhaus - TERMOTEKNİK - İmmergas

Kombi markanız fark etmez bizler kombi servisi olarak, tüm kombi markalarına ve İstanbul’un Anadolu yakasında bir çok semtlerine kombi servisi hizmetini hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak vermekteyiz. Kombi servis hizmetimizin tüm aşamaları; yani işçiliğimiz ve kullandığımız tüm parçalar garantili olup, konusunda uzman ve yıllardır bu sektörde deneyim ve tecrübe kazanmış servis elemanlarımızca verilmektedir.

Ümraniye Çakır Isı Kombi Servis olarak; petek temizliği, bakımı ile birlikte kombi cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımını kaliteli, uygun fiyatlı ve kusursuz bir işçilikle sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Kaliteden ödün vermeyen KOMBİ SERVİSİ hizmetimizi almak için lütfen +90-532-453-1076 numaralı telefonumuzdan bizlere herzaman ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet için lütfen fiyat alınız.
Image
Image
Image